Комісія 20.05.2021

Засідання комісії

щодо розгляду звернень у сфері містобудування

20.05.2021р, початок о 09 год. 00 хв.

 

0900 – Розгляд звернення гр. Павленко Г.П. щодо проведення будівельних робіт гр. Завадським С.А. з реконструкції квартири №83 в житловому будинку по площі Горького, 6 в м. Суми та вирішення питання про призначення перевірки.

Запрошуються — гр. Павленко Г.П., гр. Завадський С.А.

0915 – Розгляд звернення гр. Проходи В.А. щодо правомірності будівництва будівлі в домоволодінні №26 по вул. Успенського в м. Суми та вирішення питання про призначення перевірки.

Запрошуються — гр. Прохода В.А., гр. Прокопчук Т.А.

0930 – Розгляд звернення гр. Остапенко І.Я. щодо виконання будівельних робіт з реконструкції квартири №107 в будинку по вул. СКД, 50 в м. Суми з облаштуванням вхідної групи та вирішення питання про призначення перевірки.

Запрошуються — гр. Остапенко І.Я., гр. Мороз В.В., гр. Северин В.М.

0945 – розгляд звернення гр. Теодоровича С.Е. щодо виконання будівельних робіт в домоволодінні по вул. Лучанська, 14 в м. Суми та вирішення питання про призначення перевірки.

Запрошуються — гр. Теодорович С.Е., гр. Дронь В.В.

1000 – розгляд звернення гр. Ларенцевої Н.В. щодо правомірності виконання будівельних робіт з реконструкції житлового будинку №94 по вул. Д.Галицького в м. Суми та вирішення питання про призначення перевірки.

Запрошуються — гр. Ларенцева Н.В., гр. Коваленко О.Б.